Creative Europe Media MK

Потпрограма МЕДИА
Агенција за филм на Република Македонија
ул. 8 Март бр. 4, 1000 Скопје, Македонија

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
+389 2 3224 100
+389 2 3224 111

Останати информации

www.filmagency.gov.mk